Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2

Deeper
18 000,00 грн.
Кількість
Попереднє замовлення

Ловіть краще, ніж будь-коли, завдяки ідеальній чіткості зображень і точності даних CHIRP + 2 в зв'язці з додатком Fish Deeper ™. Плануйте, зберігайте і аналізуйте поїздки і створюйте свої глибинні карти.

  Офіційна гарантія

Deepersonar.com.ua – офіційний дилер Deeper в Україні. Будьте впевнені в оригінальності товару!

 

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 1000 грн. Ніяких комісій і додаткових платежів!

 

Обмін / Повернення товару протягом 14 днів

Найпотужніший закидний ехолот

Неймовірний поділ цілей і висока точність показників глибини

Завдяки розподілу цілей 1 см/дюйм ви з легкістю знайдете рибу потрібного виду навіть в середині косяка живця і відстежити свою навіть найдрібнішу приманку. Рівень перешкод від поверхні зведений до мінімуму, тому ехолот дає точні свідчення в самій мілкій воді і знаходить рибу навіть на глибині 15 см / 6 дюймів від поверхні. При лові в глибоких водах він розпізнає донні види риби на глибині до 100 м.

Вражаюча дальність закидання і портативність

2.jpg

CHIRP + 2 можна закидати на відстань до 100 м / 330 футів - ехолот підключається до вашого мобільного пристрою через свій Wi-Fi-модуль, тому вам не потрібний мобільний зв'язок або інше Інтернет-з'єднання. Маленький і легкий ехолот зручно носити в коробці для снастей або в кишені.


3 променя сканування

3.jpg

Знаходьте рибні місця швидше, скануючи водойму широким променем 47 ° (100 кГц). Використовуйте середній промінь 20 ° (240 кГц) для більш уважного вивчення відповідних областей, а потім досліджуйте їх детально на наявність конкретних видів риби за допомогою вузького променя 7 ° (675 кГц).


Швидкозарядна потужна батарея

4.jpg

Ловіть більше, не хвилюючись про зарядку свого CHIRP + 2. Він може працювати до 15 годин і заряджається до 100% всього за 2 години.

Один ехолот для всіх сезонів і видів лову

Відправляйтеся на риболовлю з Deeper CHIRP + 2 незалежно від сезону і стилю лову. Ловіть вдень або вночі, з човна, каяка або на льоду.

5.jpg

Риболовля з каяка / сапборда - ехолот кріпиться за кілька секунд, без свердління отворів, без проводів і додаткових батарей. Ідеально підходить для риболовлі з сапборда, легко вміщається в коробку для снастей. Створюйте карти, буксируючи ехолот або закидаючи його в важкодоступні місця.

Риболовля з човна -
ідеально підходить для невеликих суден. Закидайте ехолот або буксируйте його при риболовлі з понтонного катери, плоскодонки, надувного човна або одномісній човни-крісла. Буксируйте ехолот плавно на низькій швидкості 3 км / год / 2 миль / год для отримання точних показань або закидайте його в важкодоступні місця.

Зимова риболовля -
Deeper CHIRP + 2 чудово виконує функцію зимового флешер без проводів і датчиків для зручності переходу від лунки до лунки. Просто пробурити лунку, покладіть ехолот в воду і дивіться на екран, щоб зловити момент наближення риби до вашої приманки.

Риболовля з берега -
просто закиньте ехолот в воду і підтягніть його назад, щоб отримати всі необхідні дані. Знаходьте рибу, визначайте відповідні умови для лову й створюйте карти водойм для отримання повної картинки про вашому місці лову.

Розумна рибалка з додатком Fish Deeper ™

Деталізовані і зрозумілі свідчення ехолота дозволяють з легкістю відрізнити хижака від живця, а придонну рибу від елемента донного рельєфу.

6.jpg


Відображення рослинності, структури і контурів дна, його твердості і однорідності. Відомості про глибину водойми і температурі води.

7.jpg

Відзначайте на мапі улюблені місця лову, спуску човна на воду, розташування кемпінгових майданчиків, парковок і інші потрібні об'єкти.

8.jpg

Ведіть журнал улову з фотографіями і докладними примітками про техніку лову, які використовуються снастях, принадах і наживки.

9.jpg

ITGAM0997

Характеристики

Види риболовлі
З берега, з човна, нічна і зимова риболовля
Дальність прийому Wi-FI
120м
Мін. - макс. глибина сканування
15см - 100м
Розподіл цілей
1см
Вага
92г
Скануючий промінь
Три променя (47° / 16° / 7°)
Температура води
Так
Солона або прісна вода
Солона та прісна
Вбудований GPS модуль
Так
Створювати батиметричні карти
Так
Cоздавать батиметрические карты с берега
Так
Швидка зарядка
Так
Час роботи акумулятора
із увімкненим GPS до 9 годин, із вимкненим GPS до 15 годин
Час заряджання
Швидка зарядка до 80% за 60 хв., 100% за 110 хв.
Робоча температура
від -20°C до 40°C

Спеціальні посилання

Інтернет-магазин Deepersonar.com.ua - офіційний дилер Deeper в Україні.

Всі товари Deeper завезені офіційно, є виключно новими та оригінальними і призначені для продажу в Україні.

Для кожного пристрою Deeper ми надаємо гарантійний талон від офіційного дистриб’ютора в Україні.

Офіційна гарантія на ехолот Deeper CHIRP+ 2, придбаного в нашому фірмовому інтернет-магазині Deepersonar.com.ua, поширюється впродовж 60 місяців.

Сервісне, гарантійне і постгарантійне обслуговування виконується в авторизованому сервіс-центрі Deeper за адресою: м.Київ, проспект Павла Тичини, 4.

Відгуки

Напишіть свій відгук

Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2

Ловіть краще, ніж будь-коли, завдяки ідеальній чіткості зображень і точності даних CHIRP + 2 в зв'язці з додатком Fish Deeper ™. Плануйте, зберігайте і аналізуйте поїздки і створюйте свої глибинні карти.

Напишіть свій відгук