Додаток Fish Deeper

Наразі додаток Fish Deeper перебуває на стадії розробки, і поки ми працюємо над додаванням нових функцій та покращенням вже наявних, ви можете завантажити його поточну версію та ознайомитися з його можливостями.

Якщо ви вже користувались додатком Deeper Smart Sonar, то впізнаєте більшість функцій нового додатка (але тут вони мають зручніший формат). Додаток дозволяє налаштувати функції ехолота Deeper під будь-які бажання та потреби!


Крім того, Fish Deeper пропонує користувачам ряд нових можливостей:

- Оновлений формат додатка;
- Холодний запуск;
- Історія в режимі реального часу;
- Повне регулювання параметрів ехолота та багато іншого…

Apple App StoreGoogle play


Використання обох додатків на одному пристрої

Якщо у вашому телефоні встановлено обидва додатки, ми радимо користуватися ними по черзі (не одночасно). Історія сканів у режимі реального часу, нотатки, точки інтересу та інші дані, зібрані вами в одному додатку, будуть записані та збережені тільки в цьому додатку, якщо ви не створили їх резервної копії на сервері.


Функції Fish Deeper для ознайомлення

Ми розуміємо, наскільки важливим є фактор часу при плануванні майбутніх поїздок, щоб вони були максимально ефективними. Додаток Fish Deeper має функції, які допоможуть вам із легкістю спланувати наступний виїзд на відмінну риболовлю.


Користуйтеся перевагами формату деталізованого екрана

На екрані додатку, залежно від типу риболовлі, відображаються батиметричні карти та/або дані сканування ехолота. Дізнавайтеся заздалегідь про зміни обставин із заголовка екрана, в якому відображається час, глибина водойми, температура, рівень заряду батареї ехолота/телефона, швидкість судна і повідомлення про з'єднання з ехолотом.


Знаходьте найкращі місця за допомогою офлайн карт

Завантажте карти свого регіону і плануйте наступну поїздку заздалегідь, легко і зручно. Використовуйте їх для орієнтування будь-коли й будь-де.


Користуйтеся історією в режимі реального часу

Скануйте водойму впродовж будь-якого часу, а коли помітите щось цікаве, просто перемотайте дані назад, не перериваючи сканування. Тепер для цього не потрібно припиняти сканування.


Керуйте процесом сканування

Відкриваючи додаток, ви самі вирішуєте, коли потрібно виконати з'єднання зі своїм ехолотом Deeper, почати новий сеанс риболовлі, призупинити або відновити сеанс у потрібний момент.


Налаштуйте ехолот під свої потреби та уподобання

Практикуєте різні способи риболовлі? Погодні умови чи характеристики водойми не такі, як ви очікували? Жодних проблем — ви можете налаштувати свій ехолот згідно зі своїми рибальськими потребами.


Тип риболовлі

Обирайте будь-який із 4 режимів: «Стандарт», «Зимова риболовля», «Човен» або «Берег». Екран і параметри ехолота можуть змінюватися від універсальних до більш деталізованих залежно від обраного режиму.


Режим екрана

Налаштуйте якість сканування: оберіть «Базовий» дисплей (де відображається тільки рослинність і глибина водойми, як в Deeper Start) або режим «Без обробки» з дуже детальними та чіткими зображеннями.


Ширина кута променя

Оберіть кут променя: вузький або широкий (у моделі CHIRP+ є ще середній). Цим параметром ви визначаєте розмір області сканування і наскільки деталізованим воно буде.


Чутливість екрана

Ви можете налаштувати рівень чутливості залежно від глибини водойми, чистоти води та структури дна. Обирайте низьку чутливість для каламутної води, високу — для чистої води.


Іконки риби

Ця функція дозволяє відображати іконки риби на екрані, налаштовувати їх розмір, визначати глибину знаходження риби і вмикати/вимикати попередження про рибу.


Палітра кольорів

Обирайте палітру кольорів для оптимального відображення параметрів ехолота з урахуванням часу доби та інших умов. Увімкніть функцію нічної риболовлі, щоб краще бачити ехолот у темряві (при використанні разом із кришкою для нічної риболовлі Deeper Night Fishing Cover).


Lakebook™ — рибальські карти завжди під рукою

Усі скани та батиметричні карти, створені за допомогою ехолота Deeper CHIRP+ та моделей серії PRO у додатку Fish Deeper, зберігаються в Lakebook™ — вашому особистому щоденнику для кращої організації риболовлі.

 

ОГЛЯД LAKEBOOK™

 

Глобальна сумісність

Додаток Fish Deeper сумісний із більше, ніж 9800 смарт пристроями на базі Android та iOS. У Google Play та App Store зазначено, чи сумісний він із вашим пристроєм — перейдіть за посиланням внизу, щоб перевірити. Додаток доступний різними мовами (BG, CZ, DE, EE, EN, ES, FI, FR, HR, HU, IT, JA, KO, LT, LV, NL, NO, PL, RO, RU, SV, UA) і працює в будь-якому регіоні. Створений рибалками для рибалок. Завантажте додаток Fish Deeper зараз і переконайтеся самі.