• Яка глибина і температура? Просто закиньте свій ехолот Deeper та отримайте миттєві дані про глибину і температуру на цьому місці.
  • В яких місцях змінюється глибина? Скористайтеся ехолотом Deeper для визначення місцевостей, яким надає перевагу короп, на кшталт, горбів, ямок та брівки.
  • Яка структура дна? Скористайтеся ехолотом Deeper PRO чи PRO+, щоб визначити структуру дна (тверде чи м'яке, кам'янисте чи мулисте).
  • Наскільки багато тут водоростей? Якщо ви рибалите на коропа в місцях, де багато водоростей, або намагаєтеся уникнути корчів, ваш ехолот Deeper PRO чи PRO+ покаже їх місце розташування та кількість водоростей..
  • Чи знайшов короп прикорм? За допомогою ехолота Deeper навіть можна знайти самого коропа. Ви можете перевірити місце прикорму і побачити, чи є там риба.

Розумні технології для розумного лову коропа

Величезний діапазон закидання

Ехолоти Deeper PRO/PRO+ та CHIRP+ мають амплітуду закидання 100 м. Для ехолотів Deeper немає важкодоступних місць.

Створення карт за допомогою GPS

У моделі Deeper PRO+ є вбудований GPS, який дозволяє створювати детальні підводні контурні карти будь-якого місця. Тепер ваші улюблені локації відмічаються на карті, тому вибір найкращого місця стає легкою задачею. Оскільки на карті можна побачити всі характеристики водойми, які полюбляє короп, вам не доведеться марнувати корм для приманки у непродуктивних ділянках.

Мала вага та легкість закидання

Конструкція всіх ехолотів Deeper розрахована на легке закидання без зусиль за допомогою сподових та інших вудилищ для великої риби. Моделі Deeper PRO і PRO+ важать усього 100 г, а модель Deeper CHIRP+ — 90 г . Ми проводимо випробування по закиданню всіх моделей наших ехолотів, використовуючи волосінь з різним розривним навантаженням: від 2,7 кг (монофільна волосінь) до 9 кг (плетений шнур). Тому волосінь і снасті, які ви використовуєте для закидання приманки, підійдуть і для ехолота Deeper.

Швидке надійне з'єднання для передачі даних по WiFi

У всіх ехолотах Deeper використовується WiFi з'єднання замість Bluetooth з'єднання для підключення до смартфону, що забезпечує дуже швидку передачу даних та надійний зв'язок. Зауважте, це не означає, що вам потрібен сигнал WiFi або інтернет на місці, де ви ловите рибу. Пристрій Deeper надсилає власний сигнал WiFi, який ловиться вашим смартфоном.

Ловля коропа з ехолотом Deeper

1. Підключіться до телефону або планшету за кілька секунд

2. Закиньте пристрій на 100 м

3. Розлядайте рибу, глибину та структуру на телефоні

4. Нанесіть це місце на карту (PRO+, CHIRP+)

Випробувано досвідченими рибалками на коропа

Дізнайтеся глибину

Дізнатися глибину будь-якого місця за мить, просто закинувши пристрій. Це швидше і не викликає незручностей у порівнянні з використанням маркерного поплавка.

Рельєф, твердість та текстура дна і рослинність

Повільно і плавно підтягуйте ехолот Deeper, щоб побачити, як змінюється глибина в різних місцях, і знайти виступи та горби, біля яких ховається короп. Для повного пояснення того, як визначити особливості дна та зміни глибини, прочитайте нашу статтю про те, як зчитуваті дані ехолота.

Дисплей

Оберіть детальний режим відображення в додатку Fish Deeper App, якщо ви хочете визначити склад дна. На цьому знімку з екрана показане скупчення гравію/каміння на мулистому дні.

Знаходьте рибу швидше

У додатку Fish Deeper App відображатиметься місцезнахоження риби. Це цінна інформація особливо у зимовий період, коли короп гуртується у глибоких водах. Крім того, ви зможете виявити водорості та іншу рослинність.

Створюйте детальні контурні карти дна

Створюйте топографічні карти водойми прямо з берега за допомогою закидного ехолота з вбудованим GPS датчиком.