Як все почалося

Концепція Deeper

Концепція Deeper

У 2012 році два рибалки, Ауреліус та Роландас, поїхали на риболовлю у Фінляндію. Вони взяли напрокат риболовецький човен, обладнаний новим для них, великим, вмонтованим ехолотом (тобто, риболокатором). Оскільки вони вперше скористались цією технологією, то були приємно вражені наданою інформацією про структуру дна, глибину води, місце розташування риби. Це змусило їх задуматися, чому б не запропонувати такий пристрій рибалкам з берега... щось бездротове, що можна закидати, щось РОЗУМНЕ.

Презентація Deeper

Презентація Deeper

Ідея міцно засіла у їхніх головах, тому вони невтомно шукали рішення, безперервно радилися зі спеціалістами від університетських професорів до професіоналів-практиків. Завдяки старанності, вони зустріли інженера-механіка Донатаса, якого називали просто "Майстер". Коли до них приєднався Майстер, процес пішов. Перший ехолот Deeper вийшов у продаж у 2013 році після великої кількості пілотних моделей, випробувань у польових умовах та заходів по збору коштів.

Рух вперед завжди

Рух вперед завжди

Сьогодні Deeper пропонує ряд моделей смарт ехолотів, один додаток, кілька аксесуарів для риболовлі та Lakebook™, платформу для керування батиметричними даними. Ехолоти Deeper доступні у 50 країнах, ми маємо понад 2 мільйони завантажень додатка Fish Deeper та фантастичну команду з понад 60 фахівців, які працюють згідно нашого бачення та постійно прагнуть створити новий чудовий продукт.

Інтернет-магазин Deepersonar.com.ua - є офіційним дилером Deeper в Україні. На всі пристрої Deeper надається гарантія до 5 років* на фірмовому бланку.

Сервіс та підтримка наших клієнтів знаходиться в Києві.

*Для окремих моделей (детальніше див. в характеристиках товару)