Як зрозуміти дисплей застосунка (Deeper START)

Розуміння зображень на дисплеї застосунка Fish Deeper допоможе вам навчитися тлумачити дані, щоб швидко знайти рибу і відразу почати ловити, і тим самим покращить ваші враження від риболовлі.

Розмір риби

Deeper START відображає три розміри піктограм риби. Ехолот тлумачить отримані гідроакустичні дані і намагається визначити, чи це риба. Це відбувається на основі таких чинників, як розмір об'єкта і потужність зворотного сигналу. Пам'ятайте, що навіть найдосконаліші пристрої не досягають 100% точності у правильному тлумаченні. Кілька невеликих рибок, які плавають поруч, можуть виглядати як одна велика риба або ж деякі предмети чи рослинність під водою можуть іноді давати показники, подібні на рибу.

Глибина перебування риби

START відображатиме піктограми риби в різних точках на екрані, позначаючи розташування риби у воді. Знаючи, що риба прямує до поверхні води або ж плаває на дні, ви зможете підібрати найкращу наживку, щоб спіймати її. Для риби біля поверхні можна скористатися оснащенням зіг-ріг або принадою для мілководдя. Якщо риба тримається біля дна, використовуйте придонне оснащення або глибоководну принаду.
Яку принаду ви б не використали, можете бути впевненими, що Deeper START допоможе вам уникнути помилки новачків - риболовлі під рибою.
Є два способи вимірювання глибини перебування риби: від поверхні до риби або від дна до риби. Найзручніший спосіб можна обрати у налаштуваннях застосунка.

Попередження про рибу

Функція попередження про рибу - це звукові сигнали, які лунають, коли ехолот Deeper знаходить рибу. Із попередження про рибу ви ніколи не втратите рибу, навіть якщо не дивитиметесь на екран.

Структура дна

Ехолоти – ідеальні пристрої для визначення глибини, відображення рельєфу дна та виявлення підводних об'єктів. Іноді ця інформація може виявитися кориснішою, аніж фактичне позначення риби.

Рослинність та водорості

Можливо, ви захочете виявити рослинність та водорості як потенційну зону, куди слід закидати (ловля хижака) або як зону, якої слід уникати (риболовля з використанням фідера).
Знаючи рослинність, можна визначити рослинний світ, виявити місця переховування хижаків та місця засідок.

Вимоїни

Вимоїни заслуговують особливої уваги, особливо круті. Чим більшою, виразнішою є вимоїна, тим краще. Риба любить вимоїни, оскільки ті дають доступ до їжі у безпосередній близькості до захисної глибини.

Підвищення

Рельєф підвищень є більш поступовим, ніж у вимоїн, але виявити їх так само легко Підтримуйте стабільну швидкість підтягування, щоб отримати точні дані про нахил.