Політика конфіденційності

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні на рахунок збереження особистої інформації.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані - це ті пункти, які заповнюються в формі оформлення замовлення, а саме Ім'я, E-mail і Номер телефону.

Мета збору особистої інформації

Єдине для чого використовується інформація про користувача - це відправка йому на електронну пошту інформації про оформленому на сайті замовленні. Причому електронна пошта не є обов'язковим полем для заповнення. Ім'я та номер телефону, зазначені у формі оформлення замовлення використовуються для ідентифікації покупця в системі служби доставки. Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком з правил є тільки передача даних користувача службі доставки для, власне, доставки нашої продукції до адресата.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт https://deepersonar.com.ua використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісів Google Analytics. З їх допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість покращувати і вдосконалювати роботу нашого магазину. В налаштуваннях кожного браузера можна заборонити відправку Cookies або вказати необхідність підтвердження кожної відправки. Ці дії, звичайно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення на нашому сайті, але при цьому можливість завершити покупку буде недоступна. Як альтернатива, ви можете завершити покупку зателефонувавши нам на будь-який телефонний номер, вказаний у верхній частині сайту.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо дані, але і несемо повну відповідальність за їх збереження. Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю. Але, не дивлячись на високі рівень забезпечення збереження ваших персональних даних, користувачеві теж необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні і не поширюйте свої особисті дані.