Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2

Deeper
18 000,00 грн.
Количество
Предзаказ

Ловіть краще, ніж будь-коли, завдяки ідеальній чіткості зображень і точності даних CHIRP+ 2 у зв'язку з Fish Deeper™. Плануйте, зберігайте та аналізуйте поїздки та створюйте свої глибинні карти.

  Официальная гарантия

Deepersonar.com.ua - официальный дилер Deeper в Украине. Будьте уверены в оригинальности товара!

 

Бесплатная доставка при заказе на сумму более 1000 грн. Никаких комиссий и дополнительных платежей!

 

Обмен/Возврат товара в течении 14 дней

Найпотужніший ехолот, що закидається.

Неймовірний поділ цілей та висока точність показників глибини

Завдяки поділу цілей 1 смдюйма ви з легкістю знайдете рибу потрібного виду навіть у середині косяка живця і відстежите свою навіть найдрібнішу приманку. Рівень перешкод від поверхні зведений до мінімуму, тому ехолот дає точні свідчення в дрібній воді і знаходить рибу навіть на глибині 15 см/6 дюймів від поверхні. При лові у глибоких водах він розпізнає донні види риби на глибині до 100 м-коду.

Вражаюча дальність закидання та портативність

2.jpg

CHIRP+ 2 можна закидати на відстань до 100 м/330 футів - ехолот підключається до вашого мобільного пристрою через свій Wi-Fi-модуль, тому вам не потрібний мобільний зв'язок або інше підключення до Інтернету. Маленький і легкий ехолот зручно носити у коробці для снастей чи кишені.

3 промені сканування

3.jpg

Знаходьте рибні місця швидше, скануючи водойму широким променем 47 ° (100 кГц). Використовуйте середній промінь 20° (240 кГц) для уважнішого вивчення відповідних областей, а потім досліджуйте їх докладно на наявність конкретних видів риби за допомогою вузького променя 7° (675 кГц).

Потужна батарея, що швидко заряджається.

4.jpg

Ловіть більше, не хвилюючись про зарядку свого CHIRP+ 2. Він може працювати до 15 годин і заряджається до 100% лише за 2 години.


Один ехолот для всіх сезонів та видів лов

Вирушайте на рибалку з Deeper CHIRP+ 2 незалежно від сезону та стилю лову. Ловіть вдень чи вночі, з човна, каяка чи льоду.

5.jpg

Рибалка з каяка/сапборда - ехолот кріпиться за кілька секунд, без свердління отворів, без дротів та додаткових батарей. Ідеально підходить для риболовлі із сапборду, легко вміщується в коробку для снастей. Створюйте карти, буксируючи ехолот або закидаючи його у важкодоступні місця.

Рибалка з човна - ідеально підходить для невеликих суден. Закидайте ехолот або буксируйте його при риболовлі з понтонного катера, плоскодонки, надувного човна або одномісного човна-крісла. Буксируйте ехолот плавно на низькій швидкості 3 км/год / 2 милі/год для отримання точних показань або закидайте його у важкодоступні місця.

Зимова риболовля - Deeper CHIRP+ 2 чудово виконує функцію зимового флешера без проводів та датчиків для зручності переходу від лунки до лунки. Просто пробуріть лунку, покладіть ехолот у воду і дивіться на екран, щоб упіймати момент наближення риби до вашої приманки.

Рибалка з берега - просто закиньте ехолот у воду і підтягніть його назад, щоб отримати всі необхідні дані. Знаходьте рибу, визначайте відповідні умови для лову та створюйте карти водойм для отримання повної картинки про ваше місце лову.

Розумна риболовля з додатком Fish Deeper™

Деталізовані та зрозумілі показання ехолота дозволяють з легкістю відрізнити хижака від живця, а придонну рибу від елемента донного рельєфу.

6.jpg

Відображення рослинності, структури та контурів дна, його твердості та однорідності. Відомості про глибину водойми та температуру води.

7.jpg

Зауважте на карті улюблені місця лову, спуску човна на воду, розташування кемпінгових майданчиків, парковок та інші потрібні об'єкти.

8.jpg

Ведіть журнал вилову з фотографіями та докладними примітками про техніку лову, використовувані снасті, приманки та наживки.

9.jpg

ITGAM0997

Характеристики

Bиды рыбалки
Береговая и ночная рыбалка. Рыбалка с лодки и на льду
Дальность заброса
120м
Диапазон глубины
15см - 100м
Разделение целей
1см
Вес
92г
Лучи сонара
Три луча (47° / 16° / 7°)
Температура воды
Да
Cоленая или пресная вода
Соленая и пресная
Встроенный GPS
Да
Cоздавать батиметрические карты
Да
Cоздавать батиметрические карты с берега
Да
Супербыстрая зарядка
Да
Время работы аккумулятора
с GPS до 9 часов, без GPS до 15 часов
Время заряда
Быстрая зарядка до 80% за 60 мин., 100% за 110 мин.
Робоча температура
від -20°C до 40°C

Особые артикулы

Интернет-магазин Deepersonar.com.ua – официальный дилер Deeper в Украине.

Все товары Deeper завезены официально, исключительно новые и оригинальные и предназначены для продажи в Украине.

Для каждого устройства Deeper мы предоставляем гарантийный талон от официального дистрибьютора в Украине.

Официальная гарантия на эхолот Deeper CHIRP+ 2, приобретенного в нашем фирменном интернет-магазине Deepersonar.com.ua, распространяется в течение 60 месяцев.

Сервисное, гарантийное и постгарантийное обслуживание производится в авторизованном сервис-центре Deeper по адресу: г.Киев, проспект Павла Тычины, 4.

Reviews

Write your review

Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2

Ловіть краще, ніж будь-коли, завдяки ідеальній чіткості зображень і точності даних CHIRP+ 2 у зв'язку з Fish Deeper™. Плануйте, зберігайте та аналізуйте поїздки та створюйте свої глибинні карти.

Write your review