Усі рибні місця як на долоні завдяки Lakebook™

  • Ваші карти та результати сканування кожної водойми об'єднуються для кращого аналізу
  • Прості позначення на карті для зручної навігації
  • Позначайте цікаві місця для планування поїздок (Deeper App)
  • Позначення кольором діапазону глибин для визначення місць перебування улюблених видів риби
  • Повторно переглядайте результати сканування з різною швидкістю для детального аналізу
  • Усі дані автоматично зберігаються і синхронізуються із порталом Lakebook™

 

 
Карти для риболовлі як на долоні

Зберігайте свої дані

Ваші карти водойми, результати сканування, фотографії та нотатки автоматично зберігаються з вказівкою дати та часу і об'єднуються залежно від поїздки та водойми. Коли ви відкриєте Lakebook™ від Deeper, то побачите свої карти водойм з позначенням їх розміру, а також скільки площі нанесено на карту. Більше не потрібно турбуватися, що забудете деталі.


Переглядайте свою поїздку

Переглядаючи карту озера, внизу ви побачите відповідні результати сканування з нотатками про поїздку та фотографіями ліворуч. Повторно переглядайте результати сканування, щоб побачити процес створення карти водойми з усіма маршрутами та позначеннями. Усе як на долоні, варто лише клацнути мишкою.


Аналізуйте деталі

Зануртеся у процес і аналізуйте дані. Перегляньте початкові та кінцеві точки сеансу картографування. Проходьте маршрут, переглядайте відповідні результати сканування і глибину водойми, позначену кольором на зрозумілій шкалі, що допоможе відзначати цікаві місця (Deeper App), наприклад, місця перебування риби, вимоїни, водорості та місця схову. Натисніть на будь-яке місце на карті озера, щоб побачити GPS координати. Ви знатимете водойму як свої п'ять пальців.


Плануйте наступну поїздку

Тепер, коли ваші дані про риболовлю знаходяться в одному місці, і ви переглянули і проаналізували усі подробиці, цю інформацію можна використати для планування наступної, абсолютно карколомної поїздки, спіймати свій трофей, щоб запам'ятати цю риболовлю на все життя. Покажіть окуню, хто тут головний!


Що таке батиметричні карти і в чому їхні переваги для рибалок

Батиметричні карти – це топографічні карти підводного світу. Дійсно, простими словами, батиметрія – це вимірювання глибини водойми. Вимірювання глибини всього озера, наприклад, дає змогу створити вичерпну і точну карту підводного рельєфу. Що це означає для рибалок? Батиметричні карти допомагають рибалкам заощадити час. Вони можуть швидко знайти райони, сприятливі для риби, і краще підготуватися до риболовлі.

У поєднанні з даними гідроакустичного сканування, вони бачать не тільки глибину, але і водорості, рослинність і покриття дна, що дозволяє їм точно визначити місця перебування своїх улюблених видів риби. Рибальте грамотно, використовуйте батиметрію на свою користь.


Вивчіть озеро і спіймайте більше риби

Умовні позначення на карті

Кожна відображена водойма позначається синім колом із назвою водойми і розміром з вказівкою, скільки площі нанесено на карту, повністю чи частково. Ви побачите позначки для режиму риболовлі, який використовувався при картографуванні, наприклад, човен для картографування з човна, вудка для картографування з берега або сніжинка для зимової риболовлі. Додаткові позначення охоплюють початкові та кінцеві точки, маршрути картографування та невідомі розміри для надзвичайно малих водойм, наприклад, ставків, або особливо довгих, наприклад, річок.


Об'єднання поїздок на риболовлю

Незалежно від того, чи були ви на озері двічі чи десять разів, усі карти озера, результати сканування та інші дані про це озеро розміщуються разом для зручності користування. Меню ліворуч відображає усі поїздки відповідно до дати та часу. Натисніть на будь-яку поїздку і переглядайте відповідні карти озера, результати сканування, фотографії та нотатки.


Шкала глибини з GPS координатами

Шкала глибини, позначена кольором, дозволяє побачити точні вимірювання глибини з кроком 0,3м (1 фут) при перегляді на робочому столі комп'ютера і трохи більшим кроком при перегляді на телефоні. Можна натиснути на карті озера, щоб отримати GPS координати певного місця, глибина якого важлива для вашої риболовлі.


Позначайте цікаві місця

Під час аналізу карти озера можна відзначати цікаві місця (Deeper App). Власне, якщо ви знаходитесь на озері і натрапите на місце, куди хотіли б повернутися пізніше, просто позначте його як цікаве місце і воно автоматично збережеться на порталі Lakebook™ від Deeper. Тепер, в комфортних умовах удома, можна приділити більше часу обстеженню цікавих місць і плануванню наступної поїздки на риболовлю.


Діліться картами озера і роздруковуйте їх

Можна легко поділитися своїми картами з друзями-рибалками. Просто натисніть на кнопку "Спільний доступ", щоб створити унікальне посилання, яке можна надіслати будь-кому.  Також можна роздрукувати свої карти або завантажити вихідні дані у форматі CSV для використання в іншій програмі для складання карт водойми.


Збереження ваших даних і доступ до них

Скануйте водойму за допомогою ехолота Deeper серії Pro

Ваші дані автоматично зберігаються на Lakebook™

Заходьте на Lakebook™ з будь-якого пристрою і переглядайте свої дані

14.jpg

У вас новий телефон? Увійдіть у застосунок Deeper і завантажуйте свої дані з Lakebook™


Lakebook створений для ВАС

Ми хочемо, щоб ви отримали якнайкращі враження від риболовлі, тому постійно оновлюємо Lakebook™ від Deeper, додаючи нові функції, формати та удосконалення. Повідомте нам свою думку про це: що вам подобається, що не подобається, що можна покращити, яку функцію ви б хотіли бачити. Ми охоче вислухаємо вас, тому що Lakebook™ створений для ВАС! Залишайтеся з нами. Незабаром з'явиться більше оновлень.

 

ПОЧАТОК РОБОТИ