Deeper PRO+ 2

Deeper
13 520,00 грн.
Кількість
Попереднє замовлення

Тепер оновлений та ще ефективніший, ніж раніше — 3 частоти сканування, покращене відображення даних, підсилений GPS-модуль, триваліша робота акумулятора (до 9 годин залежно від використання) та збільшена глибина сканування (до 100 м/330 футів).

 

Офіційна гарантія

 

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 1000 грн. Ніяких комісій і додаткових платежів!

 

Обмін / Повернення товару протягом 14 днів

Ловіть, як професіонал

3 частоти сканування

Скануйте великі області та знаходьте рибні місця швидше за допомогою широкого променя 47° (100 кГц). Використовуйте середній промінь 20° (240 кГц) для детальнішого вивчення підхожих областей. Досліджуйте їх на наявність конкретних видів риби за допомогою вузького променя 7° (675 кГц).


Вбудований GPS-модуль

2.jpg

Створюйте карти водойм із човна чи байдарки, або навіть з берега, пірса чи пристані. Просто закиньте ехолот і підтягуйте його, щоб почати створювати карту водойми. Усі ваші карти автоматично зберігаються у Fish Deeper™ і залишаються доступними з будь-якого пристрою.


Неймовірна дальність закидання та глибина сканування

3.jpg

Із високою точністю сканує на глибину до 100 м/330 футів. Підключається до вашого мобільного пристрою через свій Wi-Fi-модуль (мобільний зв'язок не потрібен) та зберігає стабільне підключення з дальністю закидання до 100 м/330 футів.


Відмінний розподіл цілей

4.jpg

Завдяки розподілу цілей 1 см/0,4 дюйма (вузький промінь) і 2,4 см/1 дюйм (середній та широкий промінь) ви легко знайдете рибу потрібного виду та відстежите найменшу приманку під час вертикального блешніння.


Розумна риболовля з додатком Fish Deeper™

Деталізовані та зрозумілі зображення дозволяють із легкістю відрізняти хижака від живця, а придонну рибу від елементів рельєфу дна.

5.jpg

Відображення рослинності, структури, риби й контурів дна, його твердості та однорідності. Відомості про глибину водойми та температуру води.

6.jpg

Відмічайте улюблені місця риболовлі й спуску човна на воду, розташування кемпінгів, паркувальні майданчики та інші важливі об'єкти.

7.jpg

Ведіть журнал улову з фотографіями та детальними нотатками щодо техніки риболовлі, використаних снастей, наживок та приманок.

8.jpg


Один ехолот для усіх сезонів і типів риболовлі

3 частоти сканування підвищують точність показань ехолота. Це особливо корисно під час риболовлі з човна, байдарки чи на льоду.

9.jpg

Ловля з байдарки/сапборда — ехолот кріпиться за кілька секунд, без свердління отворів, без дротів чи додаткових батарей. Ідеально підходить для риболовлі з сапборда, легко вміщається в коробку для снасті. Створюйте карти, буксуючи ехолот чи закидаючи його у важкодоступні місця.

Ловля з човна
— ідеально підходить для невеликих суден. Закидайте ехолот або буксуйте його під час риболовлі з понтонного катера, плоскодонки, надувної шлюпки чи одномісного човна-крісла. Буксуйте ехолот плавно на низькій швидкості 3 км/год для отримання точних показників або закидайте його у важкодоступні місця.

Зимова риболовля
— Deeper PRO+ 2 чудово виконує функцію зимового флешера без дротів і датчиків для зручності переходу від лунки до лунки. Просто просвердліть лунку, закиньте ехолот у воду і дивіться на екран, щоб упіймати момент наближення риби потрібного виду.

Ловля з берега
— просто закиньте ехолот у воду та підтягніть його назад, щоб отримати всі необхідні дані. Знаходьте рибу, визначайте належні умови для ловлі та створюйте карти водойм для отримання повної картини.

ITGAM1080

Характеристики

Види риболовлі
З берега, з човна, нічна і зимова риболовля
Дальність прийому Wi-FI
100м
Мін. - макс. глибина сканування
15см - 100м
Розподіл цілей
1 см (вузький промінь), 2,4 см (середній промінь), 2,4 см (широкий промінь)
Вага
90г
Скануючий промінь
тричастотний 675 кГц (7°) / 240 кГц (20°) / 100 кГц (47°)
Температура води
Так
Солона або прісна вода
Солона та прісна
Вбудований GPS модуль
Так
Створювати батиметричні карти
Так
Cоздавать батиметрические карты с берега
Так
Швидка зарядка
Так
Час роботи акумулятора
до 9 годин (залежно від використання)
Час заряджання
швидке заряджання, 80% за 45 хвилин, 100% за 75 хвилин
Робоча температура
від -20°C до 40°C

Спеціальні посилання