Deeper Winter Smartphone Case 2.0

Deeper
1 879,00 грн.
Кількість
В наявності

Ще ніколи не було так просто забезпечити захист телефона і зручність користування ним під час зимової риболовлі! Лише закріпіть зимовий чохол Deeper 2.0 для смартфона на своїй руці і використовуйте його з максимальною користю під час риболовлі на льоду.

 

Офіційна гарантія

 

Безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 1000 грн. Ніяких комісій і додаткових платежів!

 

Обмін / Повернення товару протягом 14 днів

Ваш телефон захищений і доступний для використання під час зимової риболовлі

Зберігає заряд акумулятора телефона

Наш легкий та компактний чохол із додатковою ізоляцією збереже заряд акумулятора вашого телефона при низьких зимових температурах. Ізоляційну панель прикріплено до корпусу чохла, що виключає зсув телефона.

Використання портативного зарядного пристрою

Якщо ваш телефон потребує підзарядки, зимній чохол дозволяє використовувати портативний зарядний пристрій. У ньому є місце для під'єднання зарядного кабелю, тому ви можете заощадити час і зарядити телефон під час користування ним.

Захист від бризок і аварійне спливання

Зимовий чохол Deeper 2.0 для смартфона захищає ваш телефон не тільки від холоду, а ще й від бризок. Якщо телефон впаде у воду, від не потоне і не намокне.

Примітка: Не випробовуйте виріб на спливання, оскільки він не розрахований на тривале перебування у воді. Плавучість залежить від ваги телефона / повербанка всередині чохла.

Досконалий ергономічний дизайн

Проста і надійна система кріплення

Пасок для руки із застібкою-липучкою дозволяє безпечно та зручно користуватися телефоном, не обмежуючи рухів. Вам більше не потрібно перейматися тим, куди покласти свій телефон під час зимової риболовлі. Закріпіть чохол на руці за допомогою паска із застібкою-липучкою. Це просто і зручно!

Зручність закидання ехолота

Ремінець безпеки Deeper робить зимову риболовлю комфортнішою. Просто прикріпіть ремінець до ехолота, покладіть його в лунку і починайте сканування. Завершивши сканування, витягніть ехолот за ремінець.

Підтримка сенсорного введення

Завдяки повній підтримці сенсорного введення вам не потрібно виймати телефон із чохла, щоб переглянути результати сканування, відправити повідомлення чи відповісти на дзвінок. Силіконова вставка на ізоляційній панелі запобігає зсувам телефона всередині чохла.

Спосіб застосування

Вставте телефон під сенсорний екран.


Накладіть ізоляційну панель і затягніть пасок із застібкою-липучкою, щоб закріпити телефон.


Закрийте і застебніть чохол.


Закріпіть чохол на руці за допомогою застібки-липучки.

ІTGAM0017

Характеристики

Колір
Чорний
Розмір
205x100x60mm / 8x3.9x2.3in
Вага
145г / 5.11oz
Ремень для руки с застежкой-липучкой
400x40mm / 15.7x1.57in
Материал
PU. PVC. EVA
Совместимость с телефоном
163x80mm / 6.37x3.14in

Спеціальні посилання