Deeper PRO+ 2

Deeper
13 520,00 грн.
Доскавка в течении 1-2 дней
Количество
В наличии

Оновлено та покращено – 3 промені сканування, більш чітке відображення даних, посилений GPS, збільшення часу роботи батареї (до 9 годин, залежно від використання) та глибини сканування до 100 метрів/330 футів.

  Официальная гарантия

Deepersonar.com.ua - официальный дилер Deeper в Украине. Будьте уверены в оригинальности товара!

 

Бесплатная доставка при заказе на сумму более 1000 грн. Никаких комиссий и дополнительных платежей!

 

Обмен/Возврат товара в течении 14 дней

Ловіть як професіонал

3 промені сканування

Скануйте великі ділянки та знаходите рибні місця швидше за допомогою широкого променя 47 ° (100 кГц). Використовуйте середній промінь 20° (240 кГц) для більш уважного вивчення відповідних областей. Визначайте особливості рельєфу та розмір риби за допомогою вузького променя 7° (675 кГц).


Вбудований GPS-модуль

2.jpg

Створюйте карти водойм з човна або каяка, і навіть з берега, пірсу або пристані. Просто закиньте ехолот і підтягуйте його, щоб розпочати створення карти водойми. Всі карти автоматично зберігаються у Fish Deeper™ і залишаються доступними з будь-якого пристрою.


Чудова дальність закидання та глибина сканування

3.jpg

З високою точністю сканує на глибину до 100 м/330 футів. Підключається до мобільного пристрою через свій Wi-Fi-модуль (мобільний зв'язок не потрібний) і зберігає стабільне підключення при дальності закидання до 100 м/330 футів.


Відмінний поділ цілей

4.jpg

Завдяки точному поділу цілей 1 см/0,4 дюйма (вузький промінь) та 2,4 см/1 дюйм (широкий та середній промінь) ви зможете з легкістю знаходити потрібні види риби та відстежувати навіть найдрібнішу приманку при вертикальній рибалці.


Розумна риболовля з додатком Fish Deeper™

Точні та зрозумілі дані дозволяють легко відрізнити хижака від живця, а придонну рибу від елемента рельєфу дна.

5.jpg

Відображення рослинності, структури, риби та контурів дна, його твердості та однорідності. Відомості про глибину водойми та температуру води.

6.jpg

Зауважте улюблені місця лову, спуски човна на воду, розташування кемпінгових майданчиків, парковок та інші потрібні об'єкти.

7.jpg

Ведіть журнал вилову з фотографіями та докладними примітками про техніку лову, використовувані снасті, приманки та наживки.

8.jpg

Один ехолот для всіх сезонів та видів лову

3 промені сканування підвищують точність показань ехолота. Це особливо важливо під час риболовлі з човна, каяка чи льоду.

9.jpg

Рибалка з каяка/сапборда - ехолот кріпиться за кілька секунд, без свердління отворів, без дротів та додаткових батарей. Ідеально підходить для риболовлі із сапборду, легко вміщується в коробку для снастей. Створюйте карти, буксируючи ехолот або закидаючи його у важкодоступні місця.

Рибалка з човна - ідеально підходить для невеликих суден. Закидайте ехолот або буксируйте його при риболовлі з понтонного катера, плоскодонки, надувного човна або одномісного човна-крісла. Буксируйте ехолот плавно на низькій швидкості 3 км/год / 2 милі/год для отримання точних показань або закидайте його у важкодоступні місця.

Зимова риболовля - Deeper PRO+ 2 чудово виконує функцію зимового флешера без проводів та датчиків для зручності переходу від лунки до лунки. Просто пробуріть лунку, покладіть ехолот у воду і дивіться на екран, щоб упіймати момент наближення риби до вашої приманки.

Рибалка з берега - просто закиньте ехолот у воду і підтягніть його назад, щоб отримати всі необхідні дані. Знаходьте рибу, визначайте відповідні умови для лову та створюйте карти водойм для отримання повної картинки вашого місця лову.

ITGAM1080

Характеристики

Bиды рыбалки
Береговая и ночная рыбалка. Рыбалка с лодки и на льду
Дальность заброса
100м
Диапазон глубины
15см - 100м
Разделение целей
1 см (узкий луч) | 2.4 см (средний луч) | 2.4 см (широкий луч)
Вес
90г
Лучи сонара
Три луча (47° / 20° / 7°)
Температура воды
Да
Cоленая или пресная вода
Соленая и пресная
Встроенный GPS
Да
Cоздавать батиметрические карты
Да
Cоздавать батиметрические карты с берега
Да
Супербыстрая зарядка
Да
Время работы аккумулятора
до 9 часов, в зависимости от использования
Время заряда
быстрая зарядка (80% за 45 минут, 100% за 75 минут
Робоча температура
від -20°C до 40°C

Особые артикулы

Интернет-магазин Deepersonar.com.ua – официальный дилер Deeper в Украине.

Все товары Deeper завезены официально, исключительно новые и оригинальные и предназначены для продажи в Украине.

Для каждого устройства Deeper мы предоставляем гарантийный талон от официального дистрибьютора в Украине.

Официальная гарантия на эхолот Deeper Pro+ 2, приобретенного в нашем фирменном интернет-магазине Deepersonar.com.ua, распространяется в течение 24 месяцев.

Сервисное, гарантийное и постгарантийное обслуживание производится в авторизованном сервис-центре Deeper по адресу: г.Киев, проспект Павла Тычины, 4.

Reviews

Grade 
Олександр
2024-04-11

Эхолот Deeper Smart Sonar PRO+ 2.0

У эхолота три деапозона ?
Мне нужен эхолот с тремя диапазонами,не за космические деньги

Shop Reply 2024-04-11
Так, ехолот Deeper Smart Sonar PRO+ 2.0 має три частоти сканування: 675 кГц (7°) / 240 кГц (20°) / 100 кГц (47°).

Write your review

Deeper PRO+ 2

Оновлено та покращено – 3 промені сканування, більш чітке відображення даних, посилений GPS, збільшення часу роботи батареї (до 9 годин, залежно від використання) та глибини сканування до 100 метрів/330 футів.

Write your review