Deeper Winter Smartphone Case 2.0

Deeper
1 879,00 грн.
Количество
Предзаказ

Ще ніколи не було так просто забезпечити захист та зручність використання телефону під час зимової риболовлі! Просто закріпіть зимовий чохол Deeper 2.0 для телефону на руці та максимально ефективно користуйтесь своїм телефоном під час зимової риболовлі.

  Официальная гарантия

Deepersonar.com.ua - официальный дилер Deeper в Украине. Будьте уверены в оригинальности товара!

 

Бесплатная доставка при заказе на сумму более 1000 грн. Никаких комиссий и дополнительных платежей!

 

Обмен/Возврат товара в течении 14 дней

Ваш телефон захищений та доступний для використання під час риболовлі на льоду

Зберігає заряд батареї телефону

Наш легкий та компактний чохол із додатковою ізоляцією збереже заряд батареї вашого телефону за мінусових температур. Ізоляційна панель прикріплена до корпусу чохла для запобігання зміщенню.

Використання портативного зарядного пристрою

Якщо потрібна підзарядка, зимовий чохол дозволяє використовувати портативний зарядний пристрій. У ньому є місце для підключення зарядного кабелю, тому ви можете заощадити час та зарядити телефон безпосередньо під час використання.

Захист від бризок та аварійне спливання

Зимовий чохол Deeper 2.0 для телефону захищає ваш телефон не лише від холоду, а й від бризок. Якщо телефон упав у воду, він не втопиться і не намокне.

Примітка. Не проводьте тестів на вологостійкість та плавучість чохла, оскільки виріб не розрахований на тривале перебування у воді. Плавучість залежатиме від ваги телефону та портативного зарядного пристрою всередині чохла.

Бездоганний ергономічний дизайн

Швидка та надійна система кріплення

Ремінь для руки із застібкою-липучкою дозволяє безпечно та комфортно користуватися телефоном, не сковуючи рухів. Вам більше не потрібно турбуватися про те, де зберігати свій телефон під час зимової риболовлі. Закріпіть чохол на руці за допомогою ременя із застібкою-липучкою. Це зручно та просто!

Зручність закидання ехолота

Страхувальний ремінь для ехолота Deeper робить зимову риболовлю комфортнішою. Просто прикріпіть ремінь до ехолота, помістіть його в лунку та починайте сканування. Закінчивши сканування, потягніть за ремінь і витягніть ехолот із лунки.

Повносенсорний екран

Завдяки повносенсорному екрану вам не потрібно виймати телефон із чохла, щоб перевірити результати сканування, надіслати повідомлення або відповісти на дзвінок. Силіконова вставка на ізоляційній панелі запобігає ковзанню телефону всередині чохла.

Інструкції з експлуатації

Поставте телефон під сенсорний екран чохла.


Накладіть ізоляційну панель і затягніть ремінь із застібкою-липучкою, щоб закріпити телефон.


Закрийте та застебніть чохол.


Прикріпіть чохол до руки ременем із застібкою-липучкою.

ІTGAM0017

Характеристики

Цвет
Чёрный
Размер
205x100x60mm / 8x3.9x2.3in
Вес
145г / 5.11oz
Ремень для руки с застежкой-липучкой
400x40mm / 15.7x1.57in
Материал
PU. PVC. EVA
Совместимость с телефоном
163x80mm / 6.37x3.14in

Особые артикулы

Reviews

Write your review

Deeper Winter Smartphone Case 2.0

Ще ніколи не було так просто забезпечити захист та зручність використання телефону під час зимової риболовлі! Просто закріпіть зимовий чохол Deeper 2.0 для телефону на руці та максимально ефективно користуйтесь своїм телефоном під час зимової риболовлі.

Write your review